Post
dellly1 dellly1 36-40, M 5 Answers Dec 9, 2013 in Community

Your Response

Cancel

About as much money as it would cost you to take grammar lessons.

Best Answer

right around $12,000,000.00

Best Answer

More than it should thats for sure!

Best Answer

millions in Christmas time

Best Answer

roughly $800

Best Answer

Related Questions