Post
itchypants itchypants 51-55, M 4 Answers Jan 2 in Politics

Your Response

Cancel

I don't know but I'd sure like to find out.

Best Answer

HAHAH legally, 20 a g 300-400 an oz. On the street for the same quality, 160-200 an o 10 a g.

Best Answer

I winder how many jack assess are going to get fired over that.

Best Answer

Estimates are as high as 500 USD per ounce.



Source: I'm in Colorado

Best Answer

probably cheaper when it was illegal.........200 hundred for a ounce in oz

Best Answer

Taxes and fees I'm sure. Sure is an interesting time to move back here.

Best Answer

Related Questions