Post
Experience Project iOS Android Apps | Download EP for your Mobile Device
AlicesWonderlandx AlicesWonderlandx 31-35, F 12 Answers Jul 2, 2014 in Community

Your Response

Cancel

Dry it, shred it and sell it as "a hebal high" for 20 quid an ounce.. makes more money that way

Best Answer

I'm skint , I'll eat it to for 15

Best Answer

Lmao

Best Answer

Nah deffo not, add another zero and I might consider it, add two zero's and I would....

Best Answer

Cheap, I normally have to pay £15 for that pleasure.

Best Answer

OK. Go ahead.

Best Answer
Best Answer

I love the smell

Best Answer

As long as we are in a huggle. That means we get $5 each. :)

Best Answer

Did you forget some noughts?

Best Answer

Not a chance.

Best Answer

hahaha them crusty top ones

Best Answer

Related Questions